Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Şenlikköy Masaj Salonu

  • Listelenen: 21 Aralık 2016 17:48
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Şenlikköy Masaj Salonu

Masaj, günümüzden 3 bin yıl önce Çinliler tarafından hastalıkların iyileşme sürecinde uygulanan bir tedavi yöntemidir. Kas ve sinir sistemleri ile kan dolaşımını düzenleyen masajın fiziki ve ruhsal açıdan birçok olumlu etkisi vardır.

Günümüzde, fiziksel yorgunluk, ağrı… gibi rahatsızlıkların yanı sıra romatizma, felç… gibi hastalıkların tedavisinde de tercih edilen bir tedavi yöntemi olan masajın, ruhsal rahatsızlıkların tedavisinde de tercih edildiği görülmekte. Masaj salonu adı verilen özel merkezlerde uzman terapistlerce uygulanan masaj hizmeti, hem fiziki hem de ruhsal açıdan dinlenme ve iyileşme sağlar.

Bakırköy’de bulunan Şenlikköy Masaj Salonu profesyonel olarak bu hizmeti veren bir merkezdir. Günün yorgunluğundan ve stresinden kurtulmak için tercih edebileceğiniz adreste üstün hizmet kalitesi ile masaj hizmeti sunulmakta.

Daha sağlıklı bir beden için çok önemli;

Yanlış pozisyonda uyumak birçok hastalık belirtilerine neden olabilir. Boyun tutulması ve buna benzer birçok hastalığa sebep olan yanlış uyuma pozisyonları insanları ağrılı bir sürece sürükler. Boynunuzu hareket ettirmekte zorlanıyorsanız bu yazıyı okumakta fayda vardır.

Tortikollis Hastalıkları genellikle yeni doğan bebeklerde görülür. Bebeğin anne karnında yanlış pozisyonda durması ve normal doğumdan sonra sıklıkla görülen bir hastalıktır. Bu hastalık boynun iki tarafında bulunan sternokleidomastoid adı verilen kasın bir tarafta kısa kalması sonucu başın eğilmesi olarak bilinir.

Boynun eğilmesiyle birlikte yüz kaslarını ve mimiklerini oynatamama gibi durumlarda görülür. Doğumdan hemen sonra farkına varıldığında fizik tedaviler ile bu süreç atlatılır ama bir veya 2 yıl sonra farkına varıldığında cerrahi operasyon uygulanır.

Yetişkinlerde

Yetişkinler de genellikle kırk yaş ve üstünde görülür. Bunun sebepleri arasında yanlış pozisyonda uyumayı söyleyebiliriz. Tedavisinde ise kısa tarafın tarsine doğru germe egzersizleri ayrıca başı öne ve arkaya doğru eğerek egzersizler yapabilirsiniz. Bunun haricinde profesyonel kişilerce yapılan masajlarda size iyi gelebilir. Deneyimli masözler ile Bakırköy masaj salonunda masaj yöntemlerinden faydalanabilirsiniz.

Listing ID: 921585aa3cbd2674

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.