Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Pırıltı Masaj Salonu Ümraniye

  • Listelenen: 15 Ocak 2017 19:30
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Pırıltı Masaj Salonu

Yetkili: Dilara Hanım

İlçe: Ümraniye

Hakkımızda:

İş yerlerinde uzun süre aynı pozisyonda kalmaktan ve uzun süre ayakta durmaktan kaynaklanan bölgesel ağrılardan şikâyet eden kişilerin sayısı oldukça fazladır. Kendi yöntemlerinizle bu ağrılardan kurtulmaya çalışsanız da uzman kişilerce yapılan masajların yerini tutmayacaktır. Müzik eşliğinde bitkisel yağlarla uygulanılan masaj teknikleri ağrılarınızın hafiflemesine ve stresten arınmanıza yarar sağlar. Bu sorunların yanında kronolojik hastalıklar ve birçok hastalığın tedavi sürecinde masaj tekniklerinden faydalanılır.

Masaj teknikleri kan basıncınızı düzenleyerek hem bedenen hem de ruhen daha zinde olmanızı sağlar. Masaj depresyon gibi psikolojik hastalıklarda da rahatlama açısından sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Masaj çeşitleri fazla olmasıyla birlikte her birinin farklı teknikleri ve özellikleri bulunur. Bunun için sorunlu bölgenizi masözünüze masaj öncesinde belirtmeniz daha verimli bir seans geçirmeniz ve memnun bir şekilde seansınızın bitmesine katkı sağlar. Masaj çeşitleri arasında İsveç masajı, bölgesel masajlar, tai masajı, aromaterapi masajı, spor masajı, klasik masaj bulunur. Her masaj türünün uygulama teknikleri ve masaj sırasında kullanılan yağlarda farklılar vardır.

Bölgesel masaj sorunlu bölgenize odaklanarak ağrılardan kurtulmanıza yardımcı olur. Ayak ve kas ağrıları yaşayan kişilerin sorunlu bölgelerine odaklanarak kan dolaşımını düzenler ve ağrılarından kurtulmasına yardımcı olur. Aromaterapi masajı işe bitkisel yağlar kullanılarak uygulanır. Her cilt tipine uygun yağlarlar doğru masaj yağını kullanıp bitkilerin rahatlatıcı etkisinden faydalanılır. Sadece masaj salonlarında değil eve veya istenilen adreste uzman kişilerce masaj tekniklerinden faydalanabilirsiniz. Yoğunluktan masaj salonlarına gidemeyenler için Pırıltı Masaj Salonu sansı oldukça cezp edicidir.

 

1609 total views, 3 today

  

Listing ID: 673587bb0c81f5b7

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.