Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Maltepe’de Ergenlere Özel Masaj

  • Listelenen: 8 Haziran 2017 16:32
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Ergenlik Masajı

Masaj insan vücudunda metabolizmanın daha hızlı ve sağlıklı çalışmasını, kasların onarılmasını, kanın vücutta daha hızlı akmasını sağlar. Masaj zenginlere özel lüks bir keyif değil, vücut için herkesin duyduğu bir ihtiyaç, medikal bir iyileştirme yöntemidir. Masaj yaptıran kişi kendini hem fiziksel hem de ruhsal açıdan dinlenmiş, arınmış ve zinde hisseder. Vücuttaki toksinlerin atılmasına yardımcı olan masaj, migren gibi baş ağrılarının yanı sıra fiziksel kas ağrılarını da giderir. Aynı zamanda vücuttaki zayıf kasların uyarılmasında ve bu sayede o bölgedeki kan akışının hızlandırılmasında etkili bir yöntemdir. Bu da zayıf kasların daha çabuk gelişim gösterip büyümesine ve güçlenmesine sebep olur. Gelişme sürecindeki bireyler içinde ergenlik masajı oldukça önem taşır. Vücuttaki eğriliğin azalmasına, daha dik bir duruşa sahip olmaya ve kasların hacim kazanmasına yardımcı olur. Ergenlik masajı bluğ çağındaki çocukların gelişimi için önemli bir faktördür.

Masajın En Büyük Faydaları

Masajın onlarca faydası arasından en işlevsel olanları şüphesiz ki kan dolaşımını hızlandırması ve vücuda esneklik kazandırmasıdır. Kan dolaşımının artması vücudun tüm metabolik faaliyetlerini daha hızlı gerçekleştirmesini, toksinlerin daha çabuk atılmasını böylece daha zinde olunmasını sağlar. Ayrıca bu kilo vermek isteyen bireyler için de etkili bir sonuç doğurur. Daha hızlı çalışan metabolizma tüm işlemlerini daha hızlı gerçekleştirir ve daha çok yağ yakar. Ergenlikte obeziteyle karşı karşıya kalan bireyler için de ergenlik masajı bu anlamda kritik önem taşır. Özellikle ağır fiziksel aktivite sonrasında gerçekleştirilmesi faydalı olan masaj, vücudun daha etkin çalışmasına ve kas oranının artmasına yardımcı olur.

Kalp İçin Önemi Büyük

Masajın sağlığımız açısından en etkili olduğu alanlardan birisi de kalp. Masaj yapılan insanın kalbi normaldekine göre 20 kata kadar daha hızlı çalışır. Bu da vücuttaki kirli kanın toplardamarlar yoluyla kalbe daha hızlı taşınması anlamına gelir. Bu vücut için de oldukça yararlı bir işlemken, kalbin de daha çok çalışmasına ve dinamizm kazanmasına neden olur. Düzenli aralıklarla masaj yaptıran insanlarda kalp krizi yaşanma olasılığı ciddi şekilde düşer. Sizde Maltepe masaj salonu kategorimizde salon bilgilerine ulaşarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz…

825 total views, 1 today

  

Listing ID: 7125939503a84270

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.