Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Levent Sinerji Masaj Salonu

  • Listelenen: 1 Şubat 2017 23:04
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Levent Sinerji Masaj Salonu

Masaj uzak doğu ülkeleri, roma ve eski Yunan olmak üzere birçok farklı kıta ve ülkelerden yüzyıllar öncesinde uygulanan teknikler ile günümüze kadar gelen bir şifa kaynağıdır. Dokunma, bası, titretme temeline dayalı olan yöntemlerin yanı sıra birçok sert ve yumuşak teknikleri bulunur. Masajlar kendi için de uygulanan yöntemlere göre farklı çeşitlere ayrılır. Masaj tekniklerinden her biri daha değişik bir deneyim yaşamanızı sağlar. Fakat masaj uygulaması öncesinde iskeletinizde bulunan her hangi platin ve buna benzer bir durumun olup olmadığını, düzenli olarak ilaç kullanımınızın olup olmadığını mutlaka masözünüz ile paylaşmanız önerilir. Buna göre profesyonel çözüm önerilerini masözünüzden alarak, hangi masaj tekniğinin uygulanabileceği ile ilgili olarak da ortak fikre ulaşabilirsiniz.

Masaj uygulamalarında profesyonel çözümlerin sunulmasının yanı sıra kaliteli hizmet almakta çok önemlidir. Levet’te kaliteli hizmet veren masaj salonu bu konuda sıkıntı yaşamadan profesyonel bir masaj uygulama hizmeti almanıza yardımcı olur. Aynı zamanda Sinerji masaj salonu sayesinde kas tutulma ya da iskelet sistemi ile ilgili oluşabilen rahatsızlık konusunda da bölgesel masaj uygulamalarını tecrübelerine dayanarak gerçekleştirirler.

Masaj uygulamalarında tüm bedenin masajdan faydalanması sağlanır. Fakat bazı masaj uygulamalarını sadece bölgesel olarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Masaj uygulamasında bitkisel yağların yanı sıra bitkisel sular ve bitkisel taşlarda kullanılıyor. Kullanılan bitkisel yağlarında kaliteli olması oldukça önemlidir.

  

4820 total views, 8 today

  

Listing ID: 33058923dbe983cd

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.