Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Kadıköy Masöz Sultan

  • Listelenen: 2 Şubat 2017 14:19
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Kadıköy Masöz Sultan

Hayat stresli olabilir ancak bir ara verebildiğinizde rahatlayabileceğiniz birçok farklı yol vardır. Bir kitap okuyabilir, müzik dinleyebilir ya da dinlendirici bir masaj yaptırabilirsiniz. Masaj terapilerinin sağlığa ve yaşam kalitesine olan faydaları, birçokları için artık sır değil.

Osteopatlar, ortopedi doktorları ve hatta psikoterapistler çalışmalarında ofislerine ve hastanelerine masaj terapisi dâhil ettiler. Masaj alanındaki artan araştırmalar, çeşitli etkilere sahip olduğunu kanıtlıyor ve geleneksel teori ve pratiğin eklenmesi ile vücudumuzun fiziksel ve enerjik yönleri hakkındaki görüşler dünyada değişiyor. Bunun sonucu, masaj tekniklerinin gelecek kuşaklara büyük fayda sağlayacak, yaşam sağlıklarını arttıracak olmasıdır. Masaj terapisi ile herhangi bir masaj alıcısına verilen avantajlar, özellikle de Tayland Masajı, manüel tıpta çeşitli yöntemlerle eğitilmiş hekimler için açıktır.

Lisanslı bir masaj terapistinin becerilerini kullanan birçok kayropraktik manipulatif tedavi hekimi uzmanlıklarının bir parçası olarak masaj terapisi kullanır. Gönüllü denekler üzerinde yapılan birçok çalışma masaj tedavisi ile stres ve etkilerinin azaldığını gösteriyor. Yeni araştırmalar, bir masaj terapisi oturumunun bile ölçülebilir biyolojik etkiler üretiyor olduğunu ve otoimmün ve inflamatuvar durumların yönetimi için etkileri olabileceğini gösteriyor. Ayrıca beyin tümörlü hastalarda bile masaj terapisti kontrolünde tatbik edilen masaj, stresi azalttığını ve yaşam kalitesini artırdığını ispatlıyor.

Masaj yaptıran birçok kişi aldığı masaj sayısı arttıkça kendilerini daha iyi hissettiklerini ve işlev göreceklerini kanıtlıyor. Aslında düzenli yaptırılan masaj herkese iyi geliyor, hasta olmak şart değil. Size Kadıköy masöz sultan olarak masajda eşlik etmekten keyif alırım.

 

1657 total views, 1 today

  

Listing ID: 26158931483a2b98

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.