Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Kadıköy Masaj Salonu Fırsatları

  • Listelenen: 7 Ağustos 2017 08:06
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Kadıköy Masaj Salonu Fırsatları

Yetkili: Fiona Hanım

Telefon: 0546 533 03 31

İlçe: Kadıköy

Posta kodu: 34720

Kadıköy Masaj Salonu Fırsatları

Bir masaj yaptırmak size iyi dünyanın kapılarını açabilir. Ve sık sık masaj yaptırmak daha da fazlasını yapabilir. Bu, sadece bedeninizin değil aynı zamanda ruhunuzun da güzelliğidir. Düzenli olarak planlanan bu öz bakımın formuna katılmak, ne kadar sağlıklı olmanız ve geçen her sene ne kadar genç kalacağınız konusunda büyük rol oynayabilir. Tutarlı aralıklarla masaj yaptırmak için bütçe ayırmak aslında bir bakıma da gerçekten sağlığınıza bir yatırımtır. Ve unutmayın ki masaj, şımartan bir muamele gibi geldiği için daha az terapi edici olduğu anlamına gelmiyor. Masaj randevularınızı sağlığınızdan ve sağlıklı yaşam planınızdan gerekli bir bölümü olarak düşünün ve ihtiyaçlarınıza en uygun tedavi programını oluşturmak için uygulayıcınızla birlikte çalışın.

Masaj seansları nasıl yapılır?

Oturumunuzun uygun eğitim almış bir profesyonel tarafından yürütüleceğinden emin olabilirsiniz. Kadıköy Masaj Salonu Fırsatlarından biri olarak bütün terapistlerimiz son derece eğitimli ve yeteneklidir. Tekrar tekrar etmeye değer bir şeyi hatırlamak için bir fırsat sağlarlar. Çoğu masaj ve terapi tekniği müşterinin elinden çıkarmadan geleneksel olarak yapılır; Ancak, giymek istediğiniz şey tamamıyla size aittir. Konfor seviyenize göre giyinebilirsiniz.

Oturumun tamamı boyunca vücudunuz gerekli olduğu kadar kapatılacağı için endişe etmenize gerek yok. Sizi sıcak ve rahat tutmak için her zaman düzgünce kaplanacaksınız. Yalnızca üzerinde çalışılan alan açığa çıkacak. Siz ve uygulayıcı oturumunuzun istenen sonucunu tartışacaktır. Bu, vücudunuzun hangi kısımlarının masaj gerektirdiğini belirleyecektir. Kadıköy Masaj Salonu Fırsatlarıyla yararlanabileceğiniz klasik bir masaj tipik bir tam vücut oturumu, sırt, kollar, bacaklar, ayaklar, eller, baş, boyun ve omuzlardaki çalışmaları içerecektir.

873 total views, 2 today

  

Listing ID: 5725987f2fe3d16d

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.