Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

İstanbul Erkek Masaj Salonu

  • Listelenen: 28 Kasım 2016 17:50
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Erkeklerde özellikle yorgunluktan kaynaklı olarak kas ve iskelet sisteminde ciddi ağrılar görülebilir. İnsanların ağrıya kas dokusuna sahip olmasına gerektiren birçok sebep vardır. Kas ağrısı vücudun her yerini etkileyen merkezlerden birisidir. Erkeklerde kas ağrılarının temel nedeni gerginlik, stres, aşırı kullanım ve küçük yaralanmadır. Kas ağrılarının tedavi için mutlak olarak doktora gitmelisiniz.

Kas Ağrısı Nedenleri

Kas ağrılarının giderilmesi için insanların evlerinde tercih ettikleri bazı uygulamalar vardır. Ancak kas ağrısı ciddi masaj tedavisi gerektirir. Kas rahatsızlıklarında kas sistemi darbe görmüş, ezilmiş veya yırtılmış olabilir. Kas ağrısını 2-3 saat içerisinde hissedebilirsiniz. Kas hastalığının en belirgin belirtisi kuvvetsizlik ve yapılacağı bu işi yapamayacak dereceye gelmesiyle hissedilir.

Kas ağrısı en zor ve kolay işlerin yapılmasını zorlaştırır. Örneğin kol kası hasar görmüş bir kişinin saç tarama işlemini yapması bile oldukça zor ve zahmetlidir. Kas ağrısının giderilmesinde ilaç kullanımı dışında bitkisel bazı ürünlerin kullanımı da iyi gelir. Ağrının en çok görüldüğü yer ise bacak ve sırt bölgesidir. Kas ağrısını hafifletmek ve rahatlamak isterseniz size tavsiye edeceğimiz İstanbul erkek masaj salonu sizde bu özel salon sayesinde pek çok ağrınızı ortadan kaldırabilirsiniz

Listing ID: 282583c4fd4157f9

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.