Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

İncirli Masaj Salonu

  • Listelenen: 28 Şubat 2017 22:47
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

İncirli Masaj Salonu

Masaj uygulamaları içinde yer alan birçok masaj çeşitleri arasında birçok farklı teknik yer alıyor. Bitkisel yağ kullanımının yanı sıra şifalı taş kullanımı ile de gerçekleştiriliyor. Fakat sıcak taş masaj uygulamasında da etkinin daha çok yaşanması için aromatik bitkisel yağ kullanımı da yapılır. İncirli masaj salonu uygulamaları ile sağlık açısından oldukça büyük faydalar elde edebilirsiniz. Özellikle şifalı taş masajı konusunda deneyimli ve tecrübeli olan kişiler tarafından yapılması şarttır. Bu anlamda fiziksel ve psikolojik olarak olumlu etkiye sahiptir. İncirli masaj salonu Bakırköy uygulama tekniklerinin beraber uygulanması ayrıca manevi açıdan da fayda yarattığı düşünülüyor.

Şifalı Taş Masajının Faydaları Nelerdir?

Şifalı taş masajının faydaları saymakla bitmiyor. Sıcak taş masajının etkisinin artması için lav taşları kullanılır. Bu masaj uygulamasının yeterli düzeyde olması ve etkinin kuvvetlenmesi için bitkisel aromatik yağlardan da faydalanılır. Sıcak taş masaj kasların derinine kadar inerek rahatlama etkisini kazandırır. Bu masaj uygulamasını yapacak olan kişinin de konusunda uzman olan masöz olması şarttır.

Sıcak taş masajı sırt ve bel ağrıları başta olmak üzere birçok eklem ve ağrı için etkilidir. Aynı zamana uyku bozukluğu, zihinsel yorgunluk, baş ağrısı gibi yaşanan psikolojik sorunlarda da çözüm sunar. Sıcak taş masajı diğer adı ile şifalı taş masajında destek olarak kullanılan bitkisel aromatik yağ kullanımında da ürünün kaliteli olmasına dikkat etmeniz önerilir. Aynı zamanda masaj salonunun sağlık açısından yeterli hijyene sahip olması ve masajın uygulandığı odanın da rahatlatıcı etkiye sahip bir alan olması gerekir. Kullanılacak olan aromatik bitkisel yağ her ağrı ya da sıkıntı için farklı olup kişilere göre değişken olabilir. Daha fazla bilgi için bize ulaşın: 0551 599 66 31

Listing ID: 24358b5d1883d94c

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.