Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Beşiktaş Sosyeteye Özel Zayıflama Masajları

  • Listelenen: 10 Haziran 2017 13:30
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Beşiktaş Sosyeteye Özel Zayıflama Masajları

Zayıflama masajları kilo vermede oldukça işe yarar bir çözüm yoludur. Kan dolaşımını oldukça aktif bir hale getirerek hızlanmasını ve deride oluşan kötü görüntünün yok olmasını sağlar. Ancak ne kadar doğru bir teknik ile yapılırsa yapılsın asla tek başına yeterli olamaz. Destekleyici olarak egzersiz ve düzgün beslenme de gereklidir. Hatta krem ya da masaj aletleri de bu konuda ilgimizi çekebilir. Zayıflama denilince akla sadece kilo vermek ve ideal kiloyu bulup ona sabit olmak yeterli değildir. Bunu korumak ve diğer destekleyici unsurları da bir araya getirmek gerekir. Mesela düzenli beslenmek çok önemlidir. Ağırlıklı olarak lifli gıdalar ve bol su tüketip, diğer yandan da kilo vermek için özel masajlar uyguladığınızda oldukça işe yarayacaktır.

İdeal Kiloya Gelmek Yeterli Değil Mi?

Tam olarak değil. Bir kere vücudunuzda sahip olduğunuz yağ oranı ve su oranı ne kadar? Yağ fazlalığınız var mı? Kan şekeri durumunuz nasıl? Bütün bunlar cevabı çok önemli olan sorulardır. Ancak işi bir uzman ile halletmek de önemlidir. Onların doğru yönlendirmesi ile kilo verme ve sabit kalma daha mümkün olur. Sağlıklı olmak demek ille de zayıf olmak demek değil. Ancak zayıflamak için masaj yapmak iyi bir başlangıç olacaktır. Kan dolaşımınızın hızlanması sonucu metabolizmanız da hızlanacak ve daha aktif bir hale gelecektir. Cildinizde daha rahat masaj yapabilmek için ise özel kokulu aromatik yağ ve spreyler kullanabilirsiniz. İster eliniz ile isterseniz de masaj aleti ile yaparak her iki durumda da sonuç alacaksınız. Zayıflama masajları için her iki yolu birden deneyerek de daha çabuk sonuç alabilirsiniz. Ama bunu doğru beslenme ve günlük en az iki litre su tüketimi ile de desteklemek zorundasınız.

Evde Masaj Tekniği

Aslında zayıflama masajları ya da diğer sebepler ile yapılan masajlar için profesyonel hizmet gerekir. Ancak yine de siz evde kendiniz denemek isterseniz bir iki tavsiyemiz olabilir. İşe yarayacak bir masaj için elleriniz ile devinim yapacak şekilde hareket etmelisiniz ve mutlaka her hafta en az üç kere düzenli olarak uygulamalısınız. Yada uzman bir yer arıyorsanız bu konuda Beşiktaş masaj salonu sayfamızdan bize ulaşarak bu konuda destek alabilirsiniz!

714 total views, 1 today

  

Listing ID: 264593bc896a7b7c

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.