Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Bahçelievler Relax Masaj Salonu

  • Listelenen: 14 Şubat 2017 12:12
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Bahçelievler Relax Masaj Salonu

Sinir sistemin masaj tekniklerine ve dokunuşuna istemsiz, ancak öngörülebilir bir yanıt verir ve vücudunuzda fizyolojik, psikolojik değişikliklere neden olur. Yumuşak dokulara masaj salonu veya terapist tarafından manipülasyon uygulandığında oluşan fiziksel etkiler mekanik ve duyusal faydalar yaratır. Masaj terapisi özenli, güvenli bir dokunuş ile rahatlamanız için bir davettir. Bu genellikle ağrı kesici etkisi ile birlikte bir “gevşeme tepkisi” üretir.

Vücudun masaj terapisine gevşeme yanıtı, kalbinizin ve nefes alma oranınızın yavaşladığı, tansiyonunuzun düştüğü, stres hormonları üretiminizin azaldığı ve kaslarınızın rahatlamış olduğu bir durumdur. Rahatlayan vücutta duyguları ve düşünceleri pozitif yönde etkileyen bir kimyasal olan serotonin düzeyinin de artırdığı görülür. Bu bilgi umut verici olmakla birlikte, beyindeki serotonin düzeyleri ile masaj tedavisi arasındaki ilişkiyi doğrudan doğrulamak için daha fazla çalışmaya ihtiyaç vardır.

Masaj ile rahatlama, gevşeme tepkisi stres ve hipertansiyon, (kardiyak aritmi) kalp ritim bozukluğu gibi stresle ilişkili riskleri azaltmak, kronik yorgunluk, cinsel işlev bozukluğu, sindirim ve dolaşım bozuklukları ve anksiyete, uykusuzluk gibi psikolojik sorunlar üzerinde büyük etki yaratır. Ancak bir Relax masaj salonu ile randıman alabilmek için bazı koşulların yerine gelmesi gerekir.

Öncelikle masaj kesinlikle profesyonel masaj terapisti veya ruhsatlı Bahçelievler masaj salonları tarafından uygulanmalıdır. Masaj yaptırmak istediğinizde uygulayıcının bilgi ve becerilerini test etmeden önce belgelerini kontrol edebilir ve referanslardan masaj salonu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Tecrübesi ve kabiliyeti haricinde bir masaj uzmanı veya masaj terapistinden alacağınız elektrik de önemlidir. Çünkü masaj iki kişi arasındaki enerji aktarımıdır ve masöz size pozitif etki yaratabilmelidir. Daha detaylı bilgi almak için salonumuzu 0553 872 38 33 bu numaradan arayabilirsiniz!

 

1354 total views, 1 today

  

Listing ID: 65858a2c8282d808

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.